Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

23.06.2018.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2077721.225241.2472611.2701571.272653
CADCAD12411.2206221.2369981.2651721.2823461.286125
CHFCHF75611.6480141.6649691.6957081.7260071.73618
DKKDKK20810.2556070.2584940.2624360.2663670.268204
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.15472.1836672.2310782.2727962.283937
HRKHRK19110025.72414226.1084826.50607126.90366226.996433
NOKNOK57810.1996740.2031950.2073440.2110660.211273
RSDRSD9411001.5817221.6148471.6562531.6976591.697659
RUBRUB64310.0250570.026070.0265990.0274030.027723
SEKSEK75210.182620.185840.1899790.1930390.193228
USDUSD84011.6334961.6452481.6791121.7124011.717437

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W21.06.201825.06.2018-0,378
2W21.06.201825.06.2018-0,373
1M21.06.201825.06.2018-0,37
2M21.06.201825.06.2018-0,338
3M21.06.201825.06.2018-0,323
6M21.06.201825.06.2018-0,268
9M21.06.201825.06.2018-0,214
12M21.06.201825.06.2018-0,182

Trebate pomoć?