Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

16.08.2018.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2077721.225241.2482161.2701571.272653
CADCAD12411.2761851.2933071.3185671.3407191.34467
CHFCHF75611.6911341.7050251.732511.7675311.781421
DKKDKK20810.2554530.2583380.2622670.2662060.268042
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1201592.1486612.1943572.2363622.247324
HRKHRK19110025.57510325.95721426.35250226.7477926.840023
NOKNOK57810.1969720.2004460.2047820.208210.208415
RSDRSD9411001.5825311.6156731.6571011.6985291.698529
RUBRUB64310.0241460.0251220.0257390.0264060.026714
SEKSEK75210.1805720.1837570.1880010.1908750.191062
USDUSD84011.6836441.6957561.7276121.7649711.770162

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W14.08.201816.08.2018-0.377
2W14.08.201816.08.2018-0.37
1M14.08.201816.08.2018-0.37
2M14.08.201816.08.2018-0.337
3M14.08.201816.08.2018-0.319
6M14.08.201816.08.2018-0.266
9M14.08.201816.08.2018-0.207
12M14.08.201816.08.2018-0.166

Trebate pomoć?