Koristimo "cookies" kako bismo unaprijedili funkcionalnost stranice sberbankbl.ba. Pritiskom na bilo koji link na ovoj stranici prihvatate korišćenje "cookies". Uslovi korišćenja

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

17.09.2021.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1621551.1791391.2165391.2470731.249499
CADCAD12411.2599611.2770411.3159051.3506151.354557
CHFCHF75611.7451391.7630931.7966471.8277271.8385
DKKDKK20810.2556660.2590850.2630220.2669760.268291
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.2164392.2462362.30032.3379192.34938
HRKHRK19110025.16429525.54221526.06348526.58475526.675977
NOKNOK57810.1814770.1866790.1930860.1986230.196889
RSDRSD9411001.5887371.6220091.6635991.7051891.705189
RUBRUB64310.0213250.0222420.0229460.0236180.024077
SEKSEK75210.1849030.1875990.1926580.1976150.198385
USDUSD84011.6188361.6304821.6626971.6970331.702024

EURIBOR

Trebate pomoć?