Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

13.12.2018.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2030521.2204521.2432181.2651931.267679
CADCAD12411.2496371.2664021.2892751.3128281.316697
CHFCHF75611.6879881.7018521.732971.7642421.778106
DKKDKK20810.2551830.2580650.2620320.2659250.267759
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1016642.1299182.169892.2168542.227721
HRKHRK19110025.68689426.07067626.46769126.86470626.957343
NOKNOK57810.1935770.1969910.2010830.2046210.204822
RSDRSD9411001.578271.6113231.6526391.6939551.693955
RUBRUB64310.0244320.0254190.0259920.0267190.027031
SEKSEK75210.1821930.1854060.1887960.1925870.192776
USDUSD84011.674681.6867281.7238061.7555741.760738

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W11.12.201813.12.2018-0.378
2W11.12.201813.12.20180
1M11.12.201813.12.2018-0.368
2M11.12.201813.12.20180
3M11.12.201813.12.2018-0.312
6M11.12.201813.12.2018-0.244
9M11.12.201813.12.20180
12M11.12.201813.12.2018-0.131

Trebate pomoć?