Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

20.10.2018.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1777931.1948271.2174481.2386291.241063
CADCAD12411.2608181.2777331.308511.3245751.328478
CHFCHF75611.6652641.6789411.7124861.7404911.754169
DKKDKK20810.2553370.258220.2621550.2660850.26792
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.149192.1780832.2220292.2669852.278097
HRKHRK19110025.54859725.93031226.3251926.72006826.812206
NOKNOK57810.1994310.2029480.2069270.2108090.211016
RSDRSD9411001.5758031.6088051.6500561.6913071.691307
RUBRUB64310.0244680.0254570.0259940.0267590.027071
SEKSEK75210.1824390.1856560.1892290.1928470.193037
USDUSD84011.6565311.6684481.705171.7365481.741656

EURIBOR

Trebate pomoć?