Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

15.06.2021.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1930881.2105241.2460691.2802661.282756
CADCAD12411.2749491.2922321.3271561.3666811.37067
CHFCHF75611.7438581.7617991.7961521.8263861.837151
DKKDKK20810.2556520.2590710.2630180.2669620.268277
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.2019882.2315912.2769212.3226762.334062
HRKHRK19110025.21503425.59371626.11603726.63835826.729764
NOKNOK57810.1826770.1879130.1939770.1999370.198191
RSDRSD9411001.5886781.6219491.6635371.7051251.705125
RUBRUB64310.02080.0216940.0223510.0230360.023484
SEKSEK75210.1860110.1887240.1937540.1987990.199574
USDUSD84011.5700861.5813811.6147871.6459281.650769

EURIBOR

Trebate pomoć?