Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

19.09.2017.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2655791.2838831.308511.330951.333565
CADCAD12411.2994611.3168951.3413551.3651721.369195
CHFCHF75611.6555041.6742581.7060621.7356361.744161
DKKDKK20810.2559920.2588830.2628240.2667680.268608
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.145292.174132.2161632.262872.273963
HRKHRK19110025.36085325.73976326.13173926.52371526.615176
NOKNOK57810.2014430.2054220.2093810.2133790.213169
RSDRSD9411001.5680671.6009061.6419551.6830041.683004
RUBRUB64310.0265650.0276390.0283630.0290520.029391
SEKSEK75210.1977950.2017020.2055630.2095150.209309
USDUSD84011.5914221.6028711.6369521.6682951.673201

EURIBOR

Trebate pomoć?