Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

19.04.2019.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2050051.2224331.2442461.2672471.269737
CADCAD12411.2587251.2756121.2982611.3223761.326273
CHFCHF75611.6715471.6852761.7182031.7470581.760788
DKKDKK20810.2551230.2580040.2619540.2658620.267696
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1884842.2179052.261862.3084322.319747
HRKHRK19110025.52969725.9111326.30571626.70030226.792372
NOKNOK57810.1968980.2003710.2037790.2081320.208336
RSDRSD9411001.5826881.6158331.6572651.6986971.698697
RUBRUB64310.0255640.0265980.0271750.0279580.028284
SEKSEK75210.1803450.1835260.1866960.1906350.190822
USDUSD84011.6917261.7038971.7385161.7734441.77866

EURIBOR

Trebate pomoć?