Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

24.08.2019.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1536431.1703281.192871.2132321.215616
CADCAD12411.2856221.3028691.3267961.3506331.354613
CHFCHF75611.7451391.7630931.7954931.8277271.8385
DKKDKK20810.2549350.2583450.262320.2662140.267525
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.0891282.1172142.1622612.203632.214433
HRKHRK19110025.6712626.05480826.45158226.84835626.940936
NOKNOK57810.1889240.1926550.1963820.2001180.199921
RSDRSD9411001.5842241.6174011.6588731.7003451.700345
RUBRUB64310.0251440.026160.0268120.0274980.027819
SEKSEK75210.1755690.1790360.1825060.1859710.185789
USDUSD84011.7190811.7314481.7675821.802121.80742

EURIBOR

Trebate pomoć?