Koristimo "cookies" kako bismo unaprijedili funkcionalnost stranice sberbankbl.ba. Pritiskom na bilo koji link na ovoj stranici prihvatate korišćenje "cookies". Uslovi korišćenja

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

27.01.2022.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1895661.206951.2436131.2764861.27897
CADCAD12411.3224111.3403371.3799691.4175581.421695
CHFCHF75611.831031.8498681.8831411.9176841.928986
DKKDKK20810.2554510.2588680.262810.2667520.268066
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.2627122.2931312.343492.3867282.398428
HRKHRK19110025.08107225.45774225.97728826.49683426.587754
NOKNOK57810.1838920.1891620.1953580.2012660.199509
RSDRSD9411001.5884961.6217631.6633471.7049311.704931
RUBRUB64310.0203450.021220.021910.0225330.022971
SEKSEK75210.1796270.1822470.1871730.1919760.192725
USDUSD84011.686181.6983111.7343531.7676291.772828

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W25.01.202227.01.2022-0.572
2W25.01.202227.01.2022
1M25.01.202227.01.2022-0.562
2M25.01.202227.01.2022
3M25.01.202227.01.2022-0.548
6M25.01.202227.01.2022-0.523
9M25.01.202227.01.2022
12M25.01.202227.01.2022-0.467

Trebate pomoć?