Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

15.01.2021.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1970521.2145451.2503711.2845191.287018
CADCAD12411.2202471.2367881.2715881.3080431.31186
CHFCHF75611.7625321.7806651.8101161.8459441.856824
DKKDKK20810.2555450.2589630.2629050.266850.268165
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1300682.1587042.198972.2468152.257828
HRKHRK19110024.94852525.32320525.84000526.35680526.447245
NOKNOK57810.1787060.1838280.1896880.195590.193882
RSDRSD9411001.5884181.6216831.6632651.7048471.704847
RUBRUB64310.0204380.0213170.0219530.0226360.023076
SEKSEK75210.1854440.1881490.1935330.1981940.198966
USDUSD84011.5702151.5815121.6131891.6460631.650905

EURIBOR

Trebate pomoć?