Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

21.02.2019.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1953051.2125921.2344291.2570461.259515
CADCAD12411.267481.2844841.3077231.3315731.335497
CHFCHF75611.6798011.6935981.7244141.7556851.769482
DKKDKK20810.255340.2582240.2621260.2660890.267924
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1732692.2024862.2495032.2923832.303621
HRKHRK19110025.60373725.98627626.38200626.77773626.870073
NOKNOK57810.1935440.1969570.2009380.2045870.204787
RSDRSD9411001.58211.6152331.6566491.6980651.698065
RUBRUB64310.024660.0256570.0262260.0269680.027283
SEKSEK75210.1782820.1814260.1850310.1884540.188639
USDUSD84011.678521.6905961.7244141.75961.764775

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W19.02.201921.02.2019-0.372
2W19.02.201921.02.2019
1M19.02.201921.02.2019-0.367
2M19.02.201921.02.2019
3M19.02.201921.02.2019-0.308
6M19.02.201921.02.2019-0.232
9M19.02.201921.02.2019
12M19.02.201921.02.2019-0.108

Trebate pomoć?