Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

17.10.2019.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1531511.1698291.1930161.2127151.215097
CADCAD12411.2975481.3149561.3430131.3631621.36718
CHFCHF75611.7270651.7448331.7785121.8087981.819459
DKKDKK20810.2544410.2578440.2617830.2656970.267006
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1947062.2242112.2595082.3149952.326343
HRKHRK19110025.53381925.91531426.30996326.70461226.796697
NOKNOK57810.1851440.1888010.1927590.1961140.195922
RSDRSD9411001.589471.6227571.6643661.7059751.705975
RUBRUB64310.0258960.0269430.0276160.028320.028651
SEKSEK75210.1734470.1768730.1804970.1837240.183544
USDUSD84011.7227381.7351321.7739951.8059541.811265

EURIBOR

Trebate pomoć?