Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

21.04.2018.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1822061.1993041.2236941.243271.245713
CADCAD12411.2140541.2303421.2572031.2754461.279205
CHFCHF75611.5890561.6054041.6339431.6642581.674067
DKKDKK20810.2557760.2586640.2626090.2665420.268381
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1601142.1891542.2324792.2785072.289676
HRKHRK19110025.61237325.99504126.39090526.78676926.879137
NOKNOK57810.1956360.19950.2036260.2072280.207024
RSDRSD9411001.5804771.6135761.654951.6963241.696324
RUBRUB64310.0243660.0253510.0258240.0266470.026958
SEKSEK75210.1813510.1849330.1885990.1920960.191908
USDUSD84011.5510821.5622411.5889431.6260061.630788

EURIBOR

Trebate pomoć?