Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

25.01.2020.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1740321.1910111.2127671.2346741.237099
CADCAD12411.307441.324981.3496861.3735541.377602
CHFCHF75611.7752881.7935521.8258311.8593031.870262
DKKDKK20810.2543860.2577890.261720.265640.266949
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.2464522.2766522.3197252.3695772.381192
HRKHRK19110025.50739825.88849826.28273926.6769826.76897
NOKNOK57810.1890240.1927570.1968130.2002240.200028
RSDRSD9411001.5891081.6223871.6639871.7055871.705587
RUBRUB64310.0269410.0279440.0286910.0293770.029807
SEKSEK75210.1784410.1819650.1856280.1890140.188828
USDUSD84011.7251591.737571.7723881.8084911.81381

EURIBOR

Trebate pomoć?