Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

22.10.2020.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1232791.1396941.1688461.2053551.207701
CADCAD12411.2064721.2228261.2572031.2932771.297051
CHFCHF75611.7726391.7908761.825321.8565291.867472
DKKDKK20810.2554420.2588590.2627670.2667430.268057
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.0900522.1181492.155092.2046042.215411
HRKHRK19110024.92711925.30147725.81783426.33419126.424553
NOKNOK57810.1687160.1735510.1789170.1846560.183044
RSDRSD9411001.5885481.6218161.6634011.7049861.704986
RUBRUB64310.0199490.0208070.0213960.0220940.022523
SEKSEK75210.1812360.1838790.1887050.1936960.194451
USDUSD84011.6047071.6162521.6502111.6822221.687169

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W20.10.202022.10.2020-0.536
2W20.10.202022.10.2020
1M20.10.202022.10.2020-0.543
2M20.10.202022.10.2020
3M20.10.202022.10.2020-0.507
6M20.10.202022.10.2020-0.498
9M20.10.202022.10.2020
12M20.10.202022.10.2020-0.473

Trebate pomoć?