Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

25.11.2017.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2110941.228611.2549441.2736511.276153
CADCAD12411.2514941.2682831.2958521.3147791.318653
CHFCHF75611.6269961.6454271.6788241.7057491.714126
DKKDKK20810.2559750.2588660.2628060.266750.26859
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1193272.1478192.1946032.2354852.246443
HRKHRK19110025.09596225.47091425.85879626.24667826.337184
NOKNOK57810.1944520.1982930.202450.2059740.205772
RSDRSD9411001.5647441.5975131.6384751.6794371.679437
RUBRUB64310.0264070.0274740.0281590.0288790.029216
SEKSEK75210.1906120.1943760.1982840.2019060.201708
USDUSD84011.596831.6083181.6467371.6739641.678887

EURIBOR

Trebate pomoć?