Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

28.03.2020.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.031681.0467561.0741011.1070631.109217
CADCAD12411.208571.2249541.2601191.2955271.299308
CHFCHF75611.8011431.8159361.8484361.8825081.897302
DKKDKK20810.2547580.2581650.2621550.2660280.267338
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1105772.138952.1793682.2262542.237167
HRKHRK19110024.80107625.17354125.68728726.20103326.290938
NOKNOK57810.1596940.1625460.1677990.1729460.173113
RSDRSD9411001.5894521.6227391.6643481.7059571.705957
RUBRUB64310.0210270.0219320.0226420.0232880.02374
SEKSEK75210.1703810.1732270.1775480.1824750.182831
USDUSD84011.728921.7413591.7817531.8124341.817765

EURIBOR

Trebate pomoć?