Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

17.02.2018.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2043151.2217331.2461481.2665211.26901
CADCAD12411.2142881.2305781.2547831.2756911.279451
CHFCHF75611.6511631.668151.6976221.7293051.739497
DKKDKK20810.2557690.2586570.2625940.2665350.268373
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1334322.1621132.2024372.2503632.261394
HRKHRK19110025.519425.90067926.29510626.68953326.781565
NOKNOK57810.1944310.1982710.2020280.2059510.205749
RSDRSD9411001.5788421.6119071.6532381.6945691.694569
RUBRUB64310.0262230.0272830.0278260.0286780.029013
SEKSEK75210.1899920.1937440.197280.2012490.201052
USDUSD84011.5288391.5398381.5691831.6026891.607402

EURIBOR

Trebate pomoć?