Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

30.05.2020.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1183511.1346941.172491.2000681.202402
CADCAD12411.2245091.2411081.2799931.3126121.316442
CHFCHF75611.7746251.7928821.8244681.8586091.869564
DKKDKK20810.2550380.2584490.262380.2663210.267633
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1002642.1284992.1710222.2153772.226236
HRKHRK19110024.88933525.26312625.778726.29427426.384499
NOKNOK57810.1725550.1756360.1812970.1868740.187055
RSDRSD9411001.5884451.6217111.6632931.7048751.704875
RUBRUB64310.0231720.0241680.0249340.0256630.026162
SEKSEK75210.178350.1813290.18650.191010.191382
USDUSD84011.7117361.7240511.7563131.794421.799698

EURIBOR

Trebate pomoć?