Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

16.04.2021.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2125451.2302651.2660731.3011441.303676
CADCAD12411.2518041.2687731.307811.3418721.345788
CHFCHF75611.7219031.7396181.7706231.8033921.814021
DKKDKK20810.2556180.2590360.2629790.2669260.268241
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1773982.206672.2544812.2967382.307996
HRKHRK19110024.97327125.34832225.86563526.38294826.473477
NOKNOK57810.1835690.1888310.194740.2009130.199159
RSDRSD9411001.5886791.621951.6635381.7051261.705126
RUBRUB64310.019750.02060.0212050.0218740.022299
SEKSEK75210.185550.1882560.1930770.1983060.199079
USDUSD84011.5891631.6005961.6339431.6659261.670826

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W14.04.202116.04.2021-0.566
2W14.04.202116.04.2021
1M14.04.202116.04.2021-0.55
2M14.04.202116.04.2021
3M14.04.202116.04.2021-0.538
6M14.04.202116.04.2021-0.509
9M14.04.202116.04.2021
12M14.04.202116.04.2021-0.482

Trebate pomoć?