Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

26.07.2017.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2893681.3080161.331131.3559681.358632
CADCAD12411.2968831.3142811.3388761.3624631.366478
CHFCHF75611.7146951.734121.7679021.7976931.806523
DKKDKK20810.2561780.2590710.2630180.2669620.268803
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1119912.1403832.1878522.2277462.238666
HRKHRK19110025.60615425.9887326.38449726.78026426.87261
NOKNOK57810.2022250.2062190.2102250.2142070.213997
RSDRSD9411001.5509981.583481.6240821.6646841.664684
RUBRUB64310.02620.0272590.0279470.0286530.028987
SEKSEK75210.1968370.2007250.2047020.20850.208296
USDUSD84011.6266541.6383571.6725071.7052281.710244

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W24.07.201726.07.2017-0.38
2W24.07.201726.07.2017-0.378
1M24.07.201726.07.2017-0.374
2M24.07.201726.07.2017-0.339
3M24.07.201726.07.2017-0.329
6M24.07.201726.07.2017-0.271
9M24.07.201726.07.2017-0.208
12M24.07.201726.07.2017-0.153

Trebate pomoć?