Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

15.08.2020.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1341581.1507321.1835581.2170291.219397
CADCAD12411.196391.2126081.2498111.2824711.286213
CHFCHF75611.767531.7857141.81871.8511781.862089
DKKDKK20810.2552740.2586890.2626330.2665670.267881
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.0972362.1254312.1689752.2121832.223027
HRKHRK19110025.05910525.43544525.95453626.47362726.564468
NOKNOK57810.1768540.1800120.1855570.1915290.191715
RSDRSD9411001.5885451.6218131.6633981.7049831.704983
RUBRUB64310.0210450.021950.0225890.0233080.023761
SEKSEK75210.1825250.1851870.190010.1950730.195834
USDUSD84011.6080981.6196671.6556591.6857751.690734

EURIBOR

Trebate pomoć?