Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

27.06.2019.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.163391.1802161.2015911.2234831.225887
CADCAD12411.2688381.285861.308511.3331.336928
CHFCHF75611.7162741.7303711.7599481.7938061.807903
DKKDKK20810.2551730.2580540.2619960.2659140.267748
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1122272.1406232.1827732.2279952.238916
HRKHRK19110025.66570726.04917226.4458626.84254826.935108
NOKNOK57810.1951010.1985420.2021880.2062330.206435
RSDRSD9411001.5839551.6171271.6585921.7000571.700057
RUBRUB64310.0256870.0267260.0273010.0280920.02842
SEKSEK75210.1789080.1820630.1855010.1891150.189301
USDUSD84011.6762291.6882881.7213781.7571981.762366

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W25.06.201927.06.2019-0.4
2W25.06.201927.06.2019
1M25.06.201927.06.2019-0.389
2M25.06.201927.06.2019
3M25.06.201927.06.2019-0.345
6M25.06.201927.06.2019-0.311
9M25.06.201927.06.2019
12M25.06.201927.06.2019-0.21

Trebate pomoć?