Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Sberbank Banja Luka donirala računare Školskom centru u Srpcu

Sberbank a.d. Banja Luka je uručila računarsku opremu Školskom centru „Petar Kočić“, Srbac. Javna ustanova srednjih škola „Petar Kočić“ Srbac je ustanova koja se bavi opštim srednjim obrazovanjem, kao i tehničkim i stručnim srednjim obrazovanjem.

Direktor Školskog centra Milenko Živanić je u ime škole preuzeo računare, te je ovim povodom izjavio „Želim ovom prilikom da se zahvalim Sberbank a.d. Banja Luka na uručenoj donaciji, jer sredstva za materijalne troškove naše škole nisu dovoljna za servisiranje svih troškova, te je računarska oprema prijeko potrebna. Donacija Sberbank a.d. Banja Luka jeznačajandoprinosradu naše školskeustanove, jer će računari služiti za opremanje dva nastavnička kabineta i biblioteke.“

Dalibor Jokić, rukovodilac filijale Srbac je povodom uručivanja donacija izjavio: „Sberbank a.d. Banja Luka se kontinuirano trudi da podrži lokalne zajednice u kojima posluje. Društvena odgovornost je jedno od osnovnih načela naše banke, te smo jako ponosni što smo bili u mogućnosti da izađemo u susret potrebama Školskog centra „Petar Kočić“. On dalje nastavlja: „Sberbank Banja Luka se trudi da lokalnim zajednicama ukaže na činjenicu da prepoznajemo njihove probleme koji zahtjevaju pomoć i hitne reakcije.“

Kontakt za medije:

Služba marketinga i komunikacija

Jevrejska 71, Banja Luka

Tel.: 051/246-441

komunikacije@sberbankbl.ba

 

Trebate pomoć?